Online kurzy více než 40 cizích jazyků

online kurzy vice nez 40 cizich jazykuVěděli jste, že internet je nyní používán více než 3 miliardami lidí na celém světě? Je tedy logické, že se do této virtuální sítě přesouvá mnoho lidských aktivit - od sociálního kontaktu přes obchodní jednání až po zábavu ve volném čase. Jazykové centrum Berlitz Praha má pro Vás tip na plnohodnotné využití Vašeho času stráveného online, a to studiem cizích jazyků prostřednictvím svých originálních internetových nástrojů.

Profesionální překlady a tlumočení v Praze a okolí

profesionalni preklady a tlumoceni v PrazeKvalita a profesionalita. To jsou dvě slova, kterými se řídíme, a proto od jazykového centra Berlitz Praha můžete očekávat pouze špičkové služby v oblasti překladatelství a tlumočnictví.

Jazykové kurzy pro děti a mládež v Praze

jazykove kurzy pro deti a mladez v prazeVěděli jste, že jazykové základy utvořené před osmým rokem života mozek ukládá do stejného místa jako rodný jazyk? Díky tomu jde o nejpevnější a nejspolehlivější znalosti, na kterých se dá později v životě velmi efektivně stavět. Zajistěte proto svým dětem kvalitní jazykový vstup již během školních let a pomozte jim být úspěšnější a konkurenceschopnější. S jazykovým centrem Berlitz Praha je to snadné.

Online kurzy jazyků - výuka po internetu

online kurzy jazyku vyuka po internetuNové tisíciletí s sebou přineslo kromě vyššího čísla také nespočet změn v životním stylu mnohých lidí. Nyní je naprosto běžné vyjíždět na služební cesty doma i v zahraničí, komunikovat na mezinárodní úrovni a spolupracovat s kolegy různých národností, pracovat v pružné pracovní době nebo se vydávat do exotických míst za odpočinkem.

V jazykovém centru Berlitz Praha jsme si vědomi těchto trendů v profesním i soukromém životě, a proto přicházíme s širokou nabídkou jazykových kurzů „on the move“. Jde o jazykovou výuku online, která se naprosto podřizuje Vašim časovým možnostem a nárokům a umožňuje Vám studovat, kdykoliv a kdekoliv je to pro Vás možné a pohodlné.

Virtuální výuka jazyků - ideální řešení firemních jazykových kurzů

virtualni vyuka jazyku idealni reseni firemnich jazykovych kurzuŽijeme v multimediální době, která s sebou nese mnoho výhod. Díky online komunikaci firmy ušetří náklady na drahé zahraniční cesty, tok informací je v podstatě nesrovnatelně rychlejší oproti minulosti a business vzkvétá. Jazykové centrum Berlitz Praha se proto rozhodlo využít celosvětové sítě a zařadilo do své nabídky online nástroje pro studium cizích jazyků. Stejně tak jako videokonference namísto cestování online výuka jazyků Vaší firmě přinese citelnou časovou a finanční úsporu.

Ukázkové lekce zdarma v Berlitz Praha

ukazkove lekce zdarma v Berlitz PrahaPři výběru nového spotřebiče do domácnosti nebo elektroniky do kanceláře si produkt rádi předem vyzkoušíte v showroomu nebo na prodejně. Málokdo z Vás chce totiž koupit „zajíce v pytli“.

Jazykové kurzy se ovšem v prodejnách nevystavují, a tak obvykle nezbývá než zaplatit školné a doufat, že výuka naplní Vaše očekávání a představy.

V jazykovém centru Berlitz Praha Vám nabízíme jedinečnou příležitost se zdarma a nezávazně seznámit s naší originální učební metodou prostřednictvím jedné vyučovací hodiny a je jen na Vás, jestli se rozhodnete ve studiu s námi pokračovat.

Kurzy soft skills a kurzy cizích jazyků pro manažery

kurzy soft skills a kurzy cizich jazyku pro manazeryManažerská pozice s sebou kromě atraktivity a finančního ohodnocení nese také velkou zodpovědnost a nutnost neustále na sobě pracovat. Každý schopný manažer ví, že řízení lidí, projektů a obchodu podléhá měnícím se trendům a pokud chce na své pozici setrvat, musí být vždy o krok napřed. Díky širokému spektru služeb vzdělávacího centra Berlitz Praha nyní máte možnost rozvíjet své manažerské dovednosti společně s těmi jazykovými na jednom místě.

Srpnový termín letního tábora s angličtinou má poslední volná místa

posledni mista na letnim anglickem taboreK velkým prázdninám neodmyslitelně patří letní tábory a pohodový čas plný zábavy a dobrodružství strávený s kamarády.

Pokud jste ještě nestihli rezervovat místo na táboře pro Vaše děti, změnily se Vám srpnové plány a musíte jim zajistit náhradní program, nebo si chtějí pobyt na táboře ještě jednou zopakovat, nabízíme Vám poslední volná místa na jazykovém táboře Berlitz v termínu od 20. do 27. srpna 2016.

Firemní jazykové kurzy - možnosti firemního vzdělávání

firemni jazykove kurzyKaždý zaměstnanec se v práci potřebuje cítit příjemně, aby mohl podávat kvalitní výkony a být pro firmu přínosem. Občas jsou na pracovníky kladeny příliš vysoké jazykové nároky, které mohou vést ke snížení jejich sebevědomí a produktivity. Umožněte svým zaměstnancům růst a přispějte k jejich spokojenosti a výkonnosti díky firemnímu jazykovému vzdělávání s jazykovým centrem Berlitz Praha.

Osvěžení v Aquapalace Praha za individuální jazykový kurz Berlitz

osvezeni v Aquapalace Praha za individualni jazykovy kurz BerlitzLéto je v plném proudu, nejspíš jste se už vrátili ze své dovolené a možná přemýšlíte, jak využít zbývajících horkých dnů. Máme pro Vás skvělý tip! Pojďte s námi zapracovat na svých jazykových znalostech, vyberte si některý z našich individuálních kurzů a my Vás za to odměníme osvěžujícím a příjemným dnem, stráveným ve vodním a saunovém světě Aquapalace Praha zcela zdarma!

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá