Akční nabídka letních táborů s angličtinou

Akcni nabidka letnich taboruHledáte tábor pro Vaše děti na letní prázdniny? Již dnes Vám nabízíme letní tábor s angličtinou. Vaše děti si tak přivezou nejen nové kamarády, ale hlavně nové poznatky z angličtiny!

Tábor je vhodný pro školáky od 7 let věku bez ohledu na stávající znalosti či pokročilost v angličtině.

10 lekcí italštiny Warm Up + online výuka zdarma

10 lekci italstiny Warm UpChcete se naučit italsky a hledáte kvalitní jazykový kurz za přijatelnou cenu? Nebojte se, s naší jazykovou školou Berlitz Praha Vám úsměv nezamrzne!

10 lekcí intenzivního kurzu Warm Up + bonus zdarma

10 lekcí intenzivniho kurzu Warm UpPokud jste si do nového roku dali předsevzetí, že se začnete učit cizí jazyk, ovšem nemůžete se zorientovat v množství jazykových kurzů, už nehledejte!

V naší jazykové škole Berlitz Praha jste na správném místě!

Naší největší devizou není kvantita, ale kvalita a maximální péče klientovi.

Intenzivní kurz francouzštiny Winter Immersion

francouzsky s BerlitzVyužijte stále ještě dlouhé zimní večery ke zdokonalení se ve Francouzštině a zvolte si za tímto účelem jeden z nejintenzivnějších způsobů jazykové průpravy, při kterém během pár týdnů dosáhnete plynulosti v cizojazyčném vyjadřování.
Oblíbené kurzy Winter Immersion vycházejí z koncepce Total Immersion®, pouze nejsou natolik časově náročné.

Španělština v centru Prahy se soukromým lektorem

spanelstina studiumZnalost španělštiny je čím dál více žádanější a není divu. Tento světový jazyk se hodí nejen pro cestování, ale především i k pracovnímu uplatnění.
Pokud se potřebujete naučit španělsky nebo se ve španělštině chcete zdokonalit, vyberte si u nás individuální kurz španělštiny, ve kterém se intenzita a frekvence výuky řídí podle Vašich potřeb a možností.

Příměstský tábor s angličtinou v Praze

primestsky tabor scenkaPolovina školního roku je za námi a některé děti už si užívají jarní prázdniny s rodiči na dovolené anebo tráví čas s prarodiči, jsou sami doma, případně navštěvují nějaký příměstský tábor. Jarní prázdniny trvají týden a je potřeba, aby si děti dosyta odpočinuly od učení.  U letních prázdnin tomu však takto není. Během dvou letních měsíců je dobré propojit zábavu s opakováním učiva.
Od toho je tu příměstský tábor s angličtinou v jazykovém centru Berlitz.

Online výuka CyberTeachers Coach za akční cenu

Trendeself studym posledních let je bezesporu e-learning, díky němuž získáte naprostou svobodu volby kdy a kde studovat.
Podívejte se na nabídku online kurzů CYBERTEACHERS, které máte nyní možnost zakoupit za poloviční cenu. Pro komfort našich zákazníků jsme spojili jedinečnou metodu výuky Berlitz s možností pohodlného studia odkudkoliv kdykoliv.
NYNÍ SLEVA 50%

Soukromá výuka ruštiny v Praze

Soukroma vyuka rustinyPříchod nového roku s sebou jistě přináší i nové životní výzvy. Mezi ně bezpochyby patří znalost nového jazyka či minimálně jeho dobré osvojení nebo prohloubení již stávajících znalostí. Chcete-li si naučit cizí jazyk, který se Vám v budoucnu bude určitě hodit, vyberte si ruštinu!

Vyzkoušejte si metodu Berlitz a získejte dárek pro Vaše děti

Vyzkousejte si metodu BerlitzVáháte, zda se máte pustit do výuky cizího jazyka právě s jazykovou školou Berlitz Praha?

Během 5 jazykových lekcí s lektorem (1 lekce = 60min) - rodilým mluvčím - si vyzkoušíte individuální jazykové lekce metodou Berlitz.

Novoroční výuka němčiny formou online kurzů

Novorocni vyuka nemciny onlineS měnícím se životním stylem se samozřejmě mění i požadavky na výuku cizích jazyků. Pokud se chcete naučit německy a nemáte k dispozici dostatek volného času, abyste pravidelně navštěvovali jazykový kurz v jazykovém centru, využijte nabídky jazykové školy Berlitz Praha a učte se německy online!

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá