Srpnový termín letního tábora s angličtinou má poslední volná místa

posledni mista na letnim anglickem taboreK velkým prázdninám neodmyslitelně patří letní tábory a pohodový čas plný zábavy a dobrodružství strávený s kamarády.

Pokud jste ještě nestihli rezervovat místo na táboře pro Vaše děti, změnily se Vám srpnové plány a musíte jim zajistit náhradní program, nebo si chtějí pobyt na táboře ještě jednou zopakovat, nabízíme Vám poslední volná místa na jazykovém táboře Berlitz v termínu od 20. do 27. srpna 2016.

Překlady světových jazyků v expresním termínu

preklady svetovych jazyku v expresnim terminuNa trhu najdete mnoho překladatelských agentur s nabídkou rychlého překladu. Jazykové centrum Berlitz Praha a jeho překladatelský tým Vám ovšem kromě rychlosti zaručuje také vysokou kvalitu a profesionalitu svých služeb. Zajistíme pro Vás překlady z / do široké škály světových jazyků s důrazem na přesnost a věrnost přeloženého dokumentu tak, abyste od nás obdrželi reprezentativní a bezchybný text.

Osvěžení v Aquapalace Praha za individuální jazykový kurz Berlitz

osvezeni v Aquapalace Praha za individualni jazykovy kurz BerlitzLéto je v plném proudu, nejspíš jste se už vrátili ze své dovolené a možná přemýšlíte, jak využít zbývajících horkých dnů. Máme pro Vás skvělý tip! Pojďte s námi zapracovat na svých jazykových znalostech, vyberte si některý z našich individuálních kurzů a my Vás za to odměníme osvěžujícím a příjemným dnem, stráveným ve vodním a saunovém světě Aquapalace Praha zcela zdarma!

Letní kurzy angličtiny pro děti v příměstském táboře Berlitz

primestske tabory v PrazePrázdniny jsou v plném proudu a děti si užívají zaslouženého volna. Jsou zvídavé a všechny zážitky a informace uchovávají v paměti víc než kdy jindy, neboť se pojí s radostným a uvolněným obdobím. Využijte toho a naplánujte jim týden na příměstském táboře s angličtinou, kde prožijí nezapomenutelné chvíle spojené s cennými znalostmi. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí poslední volná místa v letní anglické škole a školce.

Překlady textů pro webové stránky

preklady textu pro webove strankyTak jako v minulosti hrály důležitou roli při prezentaci firmy veletrhy, v současnosti jsou to webové stránky a elektronické materiály. Jen atraktivní, dobře fungující a hlavně srozumitelná internetová prezentace dokáže přilákat, informovat a získat klienta. A protože dnes mnoho firem působí na mezinárodním poli, je žádoucí mít několik jazykových mutací webových stránek, aby i zahraniční klientela získala přesné a aktuální informace.

Překladatelský tým Berlitz Praha je zde pro Vás, aby Vám zajistil kvalitní vícejazyčnou webovou prezentaci.

Ještě stihnete přihlásit děti na anglický tábor! Poslední volná místa!

anglicky letni taborZávěr školního roku máte úspěšně za sebou a nyní Vaše děti čekají dva měsíce volna a pohody. Pokud jste nechali plánování prázdnin na poslední chvíli a ještě byste rádi děti přihlásili na letní tábor, máme pro Vás nabídku několika volných míst na anglickém letním táboře s jazykovou školou Berlitz.

Nyní navíc ve speciální last minute nabídce!

Tlumočení cizích jazyků

tlumoceni cizich jazykuJazykové centrum Berlitz Praha přichází s nabídkou tlumočnického servisu pro Vaše obchodní jednání, konference, schůzky či mezinárodní návštěvy. V našem portfoliu naleznete tlumočení do světových či méně častých jazyků a naopak a můžete si být jisti profesionalitou a spolehlivostí našich tlumočníků.

Intenzivní výuka španělštiny v kurzu Summer Immersion

intenzivni vyuka spanelstiny v kurzu summer immersionVěděli jste, že španělštinu používá více než 400 milionů rodilých mluvčích na světě?

Jde o druhý nejrozšířenější jazyk v tomto ohledu a je zřejmé, že jeho znalost je praktickou dovedností. Pokud Vás tento jazyk zajímá a chtěli byste se jej naučit, případně se v něm zdokonalit, určitě využijte naši nabídku speciálních letních intenzivních kurzů Summer Immersion. Nyní navíc v akční nabídce!

Využijte léto v Praze - intenzivní jazykové kurzy Berlitz

Intenzivni jazykove kurzy BerlitzKaždý z nás období léta a dovolených využívá jinak. Někteří preferují zahraniční pobyt, jiní poznávání českých krás. Pokud ale patříte do skupiny těch, kteří svůj volný čas nejraději věnují rozvoji svých schopností, jste na správném místě.

Jazykové centrum Berlitz je zde pro Vás se svými intenzivními jazykovými kurzy, nyní v osvěžující letní nabídce!

Studujte cizí jazyky v Berlitz Praha

studujte cizi jazyky v Berlitz PrahaLearning another language is like becoming another person. Haruki Murakami

Znalost cizího jazyka hraje v životě klíčovou roli, odemyká totiž nespočet možností a příležitostí a v dnešním konkurenčním světě je zcela jistě výhodou. Cestování díky ní získává nový rozměr, stejně tak jako vyhledávání na internetu nebo zahraniční obchodní vyjednávání. Umožňuje mluvčímu proniknout do nových kultur, poznat nové přátele a získat cenné znalosti. Studujte cizí jazyky s námi a staňte se novým člověkem.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá