Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Španělština

Výuka španělštiny metodou Berlitz

Kurzy španělštiny šité na míru pro každého

Jazykové školy dnes nabízejí rozličné kurzy španělštiny pro jednotlivce či skupiny, ale i speciální kurzy španělského jazyka cílené např. na používání španělštiny během cestování nebo v obchodním styku.

Nenabízí jazyková škola ve Vašem okolí kurz španělštiny, jaký byste využili pro svou práci nebo studium? Nevadí! Na rozdíl od klasické jazykové školy kurzy španělštiny vedené metodou Berlitz jsou zcela podřízeny potřebám klienta.

Máte zájem o kurzy španělštiny v jazykové škole Berlitz?

Kontaktujte nás! Odpovíme na Vaše otázky a vypracujeme pro Vás individuální cenovou nabídku.!

jazykové kurzy

Ukázková jazyková lekce zdarma

Domluvte si ukázkovou hodinu zdarma, a poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v jazykovém centru Berlitz.


Jazykové centrum Berlitz nabízí tyto kurzy španělštiny:

 • Individuální (Soukromé) kurzy španělštiny

  Vyhovuje Vám mít během lekce španělštiny lektora jen pro sebe? Upřednostňujete spíše lekce španělštiny, při kterých se neschováte v davu a musíte ze sebe vydat to nejlepší? Pak právě vám je určena individuální výuka španělštiny.

 • Kurzy španělštiny pro dva

  Výuka španělštiny ve dvou má své výhody: studenti se navzájem motivují k lepším výkonům, pobaví se a ušetří! Chtěli byste se učit španělsky s přítelem, kolegou nebo partnerem? Vyzkoušejte kurzy španělštiny pro dva a ušetřete 50%.

 • Firemní lekce španělštiny 

  Vzdělávací centrum Berlitz připravuje lekce španělštiny přizpůsobené pro potřeby konkrétní firmy. Umožněte svým zaměstnancům zdokonalit se v odborné španělštině specializované na Váš obor podnikání. Nabídněte jim jako benefit pro zaměstnance lekce obchodní španělštiny. Nabízíme výuku španělštiny vedenou zkušenými lektory jazykové školy Berlitz v prostorách Vaší firmy nebo kdekoliv jinde si zvolíte. Rozvrh výuky španělštiny se zcela přizpůsobí dennímu režimu Vašich zaměstnanců a managementu. Firemní kurzy španělštiny mohou být jak individuální, tak skupinové. Vaši zaměstnanci a manažeři, které spojuje stejný cíl se obvykle učí španělsky ve skupinkách od 2 – 10 studentů.

 • Online výuka španělštiny

  I když Vám schází čas nebo chuť docházet na kurzy španělštiny do jazykové školy, nemusíte zoufat. Řešením jsou online lekce španělštiny, díky kterým se můžete učit španělsky kdykoliv a kdekoliv chcete. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu.

 • Telefonické kurzy španělštiny

  Telefonické lekce španělštiny jsou určeny pro ty studenty, kteří se chtějí učit španělštinu v čase a místě, které si sami zvolí. Můžou si tak třeba krátit cestu z práce.