Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Berlitz

Výuka němčiny metodou Berlitz

Soukromé a skupinové kurzy němčiny pro každého

Jazykové školy dnes nabízejí rozmanité kurzy němčiny určené pro jednotlivce i skupiny, ale i specializované kurzy německého jazyka zaměřené např. na používání němčiny v obchodním styku.

Nenabízí jazyková škola ve Vašem okolí kurz němčiny zaměřený na oblast, kterou potřebujete využít pro svou práci nebo studium? Nevadí!

Na rozdíl od klasické jazykové školy jazykové kurzy vedené metodou Berlitz jsou zcela podřízeny potřebám klienta.

Máte zájem o kurzy němčiny jazykové školy Berlitz?

Kontaktujte nás! Odpovíme na Vaše otázky a zašleme Vám cenovou nabídku. Domluvte si zkušební hodinu němčiny zdarma!

jazykové kurzy

Ukázková jazyková lekce zdarma

Domluvte si ukázkovou hodinu zdarma, a poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v jazykovém centru Berlitz.Jazykové centrum Berlitz nabízí tyto kurzy němčiny:

 • Soukromé kurzy němčiny

  Chcete mít při studiu německého jazyka lektora jen pro sebe? Vyhovují Vám spíše lekce němčiny, při kterých se neschováte za ostatní a jste nuceni ze sebe vydat to nejlepší? Řešením je individuální výuka němčiny.

 • Skupinové kurzy němčiny

  Výuka němčiny ve skupině o 2 - 10 studentech, v sobě spojuje řadu výhod: studenti se navzájem vybičují k lepším výkonům, potkají se s novými lidmi a ušetří na nákladech na studium němčiny! Kurzy němčiny pro dva jsou řešením pro partnery a přátele, kteří se chtějí učit německy, a přitom ušetřit. Skupinové kurzy nabízíme v rámci firemních jazykových kurzů a polosoukromých jazykových lekcí.

 • Firemní kurzy němčiny

  Vzdělávací centrum Berlitz připravuje kurzy němčiny přizpůsobené potřebám konkrétní firmy. Dovolte Vašim zaměstnancům zdokonalit se v odborné němčině specializované na Váš obor podnikání. Nabídněte jim lekce obchodní němčiny jako benefit pro zaměstnance. Nabízíme výuku němčiny vedené zkušenými lektory jazykové školy Berlitz v prostorách Vaší firmy nebo kdekoliv jinde. Rozvrh výuky němčiny zcela přizpůsobíme dennímu rozvrhu Vašich zaměstnanců a managementu.

 • Online kurzy němčiny

  Chybí Vám čas nebo chuť docházet na kurzy němčiny do jazykové školy? Řešením jsou online lekce němčiny, díky kterým se můžete učit německy kdykoliv a kdekoliv se Vám to hodí. Vše, co potřebujete je internetové připojení.

 • Výuka němčiny po telefonu

  Telefonické kurzy němčiny jsou určeny klientům, kteří se chtějí učit němčinu v čase a místě, které si sami zvolí.

 •