Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Berlitz

Kurzy italštiny metodou Berlitz

Výuka italštiny u jazykové školy Berlitz

Jazykové školy mají často ve své nabídce obecné kurzy italštiny pro jednotlivce či skupiny, zaměřené na běžnou komunikaci. Jazyková škola Berlitz nabízí ale kromě běžných kurzů italštiny také speciální lekce italštiny, jejichž předmětem je např. používání italštiny během cestování nebo v obchodním styku.

Nenabízí jazyková škola ve Vašem okolí kurzy italštiny, které byste využili ve svém zaměstnání nebo při cestování? Nevadí! Na rozdíl od klasické jazykové školy kurzy italštiny  vedené metodou Berlitz jsou zcela přizpůsobeny přáním a potřebám klienta.

jazykové kurzy

Ukázková jazyková lekce zdarma

Domluvte si ukázkovou hodinu zdarma, a poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v jazykovém centru Berlitz.Jazykové centrum Berlitz nabízí tyto kurzy italštiny:

 • Individuální (Soukromé) kurzy italštiny

  Během soukromé lekce italštiny se lektor věnuje pouze Vám, a tak se nemůžete schovat v davu. Soukromé lekce italštiny Vás nutí vydat ze sebe maximum a umožňují mnohem rychlejší pokrok ve výuce italštiny.

 • Kurzy italštiny pro dva

  Kurzy italštiny ve dvou mají celou řadu výhod: studenti se navzájem motivují k lepšímu výkonu, užijí si spoustu zábavy a ještě ušetří!  Chtěli byste se naučit italsky a ušetřit 50%?  Vyzkoušejte kurzy italštiny pro dva s přítelem, kolegou nebo partnerem

 • Výuka italštiny ve firmách

  Vzdělávací centrum Berlitz nabízí lekce italštiny šité na míru potřebám konkrétní firmy. Jazykové kurzy pro zaměstnance, např. lekce obchodní italštiny, jsou oblíbeným zaměstnaneckým benefitem. Firemní výuka italštiny vedená zkušenými lektory jazykové školy Berlitz může probíhat v prostorách Vaší firmy nebo kdekoliv si zvolíte. Rozvrh výuky italštiny  přizpůsobíme pracovnímu režimu Vašich zaměstnanců a managementu. Firemní kurzy italštiny mohou mít jak formu soukromých lekcí, tak skupinové výuky. Vaši zaměstnanci a manažeři, kteří mají podobný cíl se mohou učit italsky ve skupinkách od 2 – 10 studentů.

 • Online lekce italštiny

  I když Vám schází čas nebo chuť docházet na kurzy italštiny do jazykové školy, můžete se i vy učit italštinu. Řešením jsou online kurzy italštiny, díky kterým můžete studovat italštinu kdykoliv a kdekoliv. A stačí Vám jen chuť se učit a připojení k internetu.

 • Telefonické kurzy italštiny

  Lekce italštiny po telefonu jsou určeny studentům, kteří se chtějí učit italštinu odkudkoliv. A to doslova. S námi se můžete učit italsky třeba cestou z práce.

Máte zájem o kurzy italštiny jazykové školy Berlitz?

Kontaktujte nás! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a připravíme pro Vás individuální cenovou nabídku. Domluvte si zkušební hodinu italštiny zdarma!