Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Berlitz

Kurzy češtiny pro cizince

Zajímáte se o kurzy češtiny pro cizince, protože jste se přistěhovali do České republiky a neumíte česky? Potřebujete se naučit česky, abyste mohli požádat o české občanství nebo azyl? Ať už jsou Vaše motivy jakékoliv, řešením je výuka češtiny pro cizince u jazykové školy Berlitz!

Soukromé a firemní kurzy češtiny pro cizince

  • Soukromé lekce češtiny pro cizince

    Čeština pro cizince metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se naučit mluvit a psát česky již během několika týdnů či měsíců. Je jen na Vás, jaké tempo výuky češtiny si zvolíte. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy češtiny pro cizince přizpůsobené potřebám klienta.

  • Firemní výuka češtiny pro cizince

    Jste zahraniční firma, která obchoduje s českými firmami a chtěli byste, aby se Vaši zaměstnanci a manageři naučili česky? Pak právě Vám je určena firemní výuka češtiny pro cizince. Lekce češtiny pro cizince mohou probíhat u Vás ve firmě nebo v našem jazykovém centru v Praze. Předmětem lekcí může být jak obecná čeština, tak specializovaná čeština pro obchodní styk, odborná čeština nebo konverzace potřebná při řízení chodu firmy. Obsah kurzu připravíme na míru potřebám Vaší firmy.

  • Online kurzy češtiny pro cizince

    Nechce se Vám docházet do jazykové školy? S online kurzy češtiny pro cizince se můžete učit česky kdy a kde chcete! Stačí Vám jen připojení k internetu a chuť se učit česky.

Výuka češtiny pro cizince metodou Berlitz

Výuka jazyků metodou Berlitz® je specifická tím, že jsou lekce češtiny zcela přizpůsobeny Vašim potřebám. Výuka češtiny probíhá s rodilým mluvčím pouze v češtině, a témata hodin jsou volena podle toho, v jakých situacích chcete a potřebujete češtinu využívat.

Chcete navštěvovat kurz češtiny pro cizince?

Čeština pro cizince se aktuálně vyučuje v jazykové škole Berlitz Praha v Paláci Archa na Poříčí 26 Nemáte čas docházet do jazykové školy? Nevadí! Domluvte si soukromé lekce češtiny u vás doma či v práci v době, která vám nejvíce vyhovuje nebo vyzkoušejte online kurzy češtiny pro cizince! Kontaktujte nás! Sdělíme Vám podrobnosti, které by Vás mohly zajímat včetně ceny kurzů češtiny pro cizince.