Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Výuka angličtiny

Výuka angličtiny metodou Berlitz®

Individuální a skupinové kurzy angličtiny pro každého

Jazykové školy dnes nabízejí různé kurzy angličtiny určené jak jednotlivcům, tak skupinám nebo specializované kurzy angličtiny jako např. kurzy obchodní angličtiny.

Nenabízí jazyková škola ve Vašem okolí kurz angličtiny zaměřený na oblast, kterou byste využili pro svou práci nebo studium? Nevadí! Vyzkoušejte jazykové kurzy Berlitz!

V čem se liší výuka angličtiny, kterou nabízí běžná jazyková škola od kurzů angličtiny, které nabízí vzdělávací centrum Berlitz? Na rozdíl od kurzů jazyků klasické jazykové školy, jazykové kurzy vedené metodou Berlitz jsou šité na míru potřebám klienta.

jazykové kurzy

Ukázková jazyková lekce zdarma

Domluvte si ukázkovou hodinu zdarma, a poté se rozhodněte, zda se chcete učit cizí jazyk v jazykovém centru Berlitz.


Jazykové centrum Berlitz nabízí tyto kurzy angličtiny:

 • Soukromé kurzy angličtiny

  Vyhovuje Vám spíše výuka angličtiny, při které máte lektora po celou hodinu jen pro sebe? Upřednostňujete lekce angličtiny, během kterých se neschováte v davu a musíte podat 100% výkon? Pak právě Vám je určena individuální výuka angličtiny.

 • Skupinové kurzy angličtiny

  Výuka angličtiny ve skupině o 2 - 10 studentech, v sobě spojuje řadu výhod: studenti se navzájem vybičují k lepším výkonům, potkají se s novými lidmi a ušetří na nákladech na studium angličtiny! Kurzy angličtiny pro dva jsou ideální volba pro partnery a přátele, kteří se chtějí učit anglicky, a přitom ušetřit. Skupinové kurzy angličtiny nabízíme v rámci firemních jazykových kurzů a polosoukromých jazykových lekcí.

 • Firemní kurzy angličtiny

  Jazykové centrum Berlitz nabízí kurzy angličtiny šité na míru každé firmě. Ať už chcete, aby se Vaši zaměstnanci zdokonalili v odborné angličtině příznačné pro Váš obor podnikání, nebo jim chcete nabídnout lekce obchodní angličtiny coby zaměstnanecký benefit, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Výuka angličtiny pod vedením zkušených lektorů Berlitz může probíhat u Vás ve firmě nebo kdekoliv jinde. Rozvrh lekcí angličtiny zcela přizpůsobíme pracovnímu rozvrhu Vašich zaměstnanců a manažerů.

 • Online kurzy angličtiny

  Nemáte čas docházet do jazykové školy? Online lekce angličtiny Vám umožní učit se anglicky kdykoliv a kdekoliv, třeba z pohodlí Vašeho domova či kanceláře, stačí vám jen připojení k Internetu.

 • Výuka angličtiny po telefonu

  Také telefonické lekce angličtiny uvítají klienti, kteří se chtějí učit angličtinu v libovolném čase na libovolném místě, třeba si výukou angličtiny krátit cestu domů z práce či školy.

 • Zaujaly Vás kurzy angličtiny Berlitz?

  Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře! Zodpovíme veškeré Vaše dotazy a vypracujeme pro Vás cenovou nabídku nebo nás kontaktujte telefonicky či emailem.