Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Language Abroad

Studujte cizí jazyky v zahraničí! 

Jak se co nejrychleji a nejefektivněji naučit cizí jazyk? Spojte příjemné s užitečným a studujte jazyky v zahraničí! Jazyková škola Berlitz s nejdelší tradicí vám k tomu poskytne ty nejlepší podmínky. Profesionalita, garance úspěchu a seriózní jednání. To charakterizuje naši nabídku pro studium v zahraničí. Stejně jako například u jazykových táborů i zde najdete dokonalé spojení studijního pobytu a zábavy, které vám výrazně pomůže zlepšit vaše jazykové znalosti.

To nejlepší pro vaši budoucnost - studium jazyků v zahraničí!

Pokud se rozhodnete studovat jazyky v zahraničí s naší společností, čekají vás atraktivní místa po celém světě, prvotřídní lektoři a dva ověřené koncepty, které pomohly již tisícům spokojených zákazníků:

  • Berlitz® Study Abroad® - Studium většinou v délce dvou až čtyř týdnů, při kterém se efektivně naučíte jazyk a díky možnosti individuálního plánování lekcí i poznáte navštívenou zemi a její kulturu. Od Dublinu až po Kapské Město tak na vás čekají prvotřídní lektoři, ubytování v hostitelské rodině, apartmánu nebo hotelu a výuka v malých skupinkách, které vám zaručí maximální pozornost učitele.
  • ELS Language Centers® - Výuka „podle hodinek" nabízí ideální možnost jak se rychle a efektivně naučit anglicky ve Spojených státech nebo Velké Británii. K výhodám patří především pružná časová struktura programu, výběr z více než 30 atraktivních lokalit v obou zemích i možnost absolvovat intenzitní program, semi-intenzivní program nebo program pro profesionály.

Jazyky v zahraničí - jak se přihlásit?

Rozhodli jste se udělat něco pro svůj úspěch v budoucnosti a studovat jazyky v zahraničí? Stačí kontaktovat jakékoliv z našich jazykových center, kde vám rádi zodpovíme veškeré dotazy. Globální vzdělávací centrum Berlitz vám však nabízí i další způsoby, jak se zdokonalit v některém ze světových jazyků. Vyberte si například ze široké nabídky skupinovou výuku jazyků. Vynikající výsledek na sebe nenechá dlouho čekat!

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte pracovat na svém úspěchu!