Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Group Instruction

Motivační skupinová výuka jazyků pro skvělý výsledek

Máte rádi kolektiv lidí kolem sebe? Baví vás výuka jazyků, kde se můžete vzájemně motivovat k co nejlepším výkonům? Potom je pro vás skupinová výuka jazyků tou správnou volbou. Díky unikátní metodě Berlitz® je skupinová výuka jazyků maximálně úspěšná, rychlá a zábavná. Garantujeme vám tak rychlý a nepřetržitý pokrok na vaší cestě za perfektní znalostí některého ze světových jazyků.

Skupinová výuka jazyků přesně podle vašich představ

Ať už si vyberete výuku angličtiny nebo třeba výuku italštiny, skupinová výuka jazyků je u nás možná ve dvou variantách:

  • Skupinky Berlitz - Každý, kdo oceňuje pružnost a příležitosti nabízené malou skupinou, a kdo chce dosáhnout rychlého pokroku v novém jazyce.
  • Výuka pro dva (polosoukromá výuka) - Vhodná především pro zaměstnance stejné firmy, přátelé nebo partnery, kteří ocení rychlé a efektivní učení s maximální pozorností od učitele i snížené náklady. Na výběr máte mezi intenzivním výukovým programem s denními lekcemi nebo normálním kurzem s jednou nebo dvěma hodinami týdně. 

Zaujala vás skupinová výuka jazyků a chtěli byste více informací? Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvíme si osobní schůzku, na které se dozvíte více o našich programech a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

A samozřejmě obdržíte zdarma hodnotící test (Berlitz® Level/CEF), který zjistí současnou úroveň Vašich jazykových znalostí.

Kontaktujte nás a otevřete si dveře do světa!