Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Berlitz Method®

Metoda Berlitz®

Berlitz Method® - záběr od samého začátku

Studenti jazyků po celém světě jsou metodou Berlitz Method® nadšeni. Ať už studují z pracovních důvodů nebo pro potěšení, představuje pro ně živá, aktivní výuka Berlitz jednu z nejúspěšnějších metod efektivního a zábavného studia jazyků.

Všechny kurzy vycházejí z následujících klíčových prvků Berlitz Method®.

Potřeby účastníků jsou na prvním místě.

Provedeme jasnou analýzu vašich potřeb: jaké jsou vaše cíle, které situace chcete zvládnout a na jakých znalostech potřebujete stavět. To znamená, že výuka je šitá na míru vašim osobním jazykovým cílům.

Od samého začátku mluvíte a myslíte vaším cílovým jazykem.

Díky neustálému používání nového jazyka a interakci s rodilými mluvčími a dalšími studenty v kurzu se ihned ponoříte do svého nového jazyka. Budete se učit rychleji a váš studijní pokrok bude mnohem větší než při dvojjazyčných výukových lekcích.

Velmi vysoké procento času, který strávíte mluvením.

Srdcem jazykové výuky Berlitz je rozhovor. Pouze tato aktivní a živá forma výuky vám zaručuje, že budete moci svým novým jazykem komunikovat rychle a bez překážek.

Cílená výuka

Pro dosažení rovnováhy mezi plynulostí a přesností vyjadřování vám dáváme příležitost volně procvičovat jazyk. Přitom vám ukazujeme a poskytujeme tipy na zlepšení a vy tak získáte důvěru potřebnou při používání struktur a vlastním vyjadřování.

Intuitivní gramatika

Gramatika se usměrňuje způsobem, kterým dosáhnete rovnováhy mezi přesností a plynulostí. Těžkopádná gramatická cvičení jsou minulostí - namísto toho se učíte správně používat gramatiku při aktivním mluvení - doslova "intuitivně".

Výuka, která odpovídá vám

Během lekcí s vámi pracujeme s použitím praktických orientačních pomůcek, abychom zjistili, jak se vám nejlépe učí a jak se učíte nejefektivněji. Součástí kurzu se proto stává vaše osobní výuková strategie. Z tohoto principu a z vašich potřeb také vychází volba kurzových materiálů.

Nebudeme vás nadměrně zatěžovat, ale ani vám nic neodpustíme - namísto toho je každý student vždy zapojen do lekcí podle své vlastní výukové úrovně. To zaručuje rychlý pokrok a tím také vysokou úroveň motivace. Deset úrovní Berlitz poskytuje optimální předpoklady pro skvělý vstup do kurzu. Umožňují přesné stanovení vašeho jazykového potenciálu.