Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
News

Novinky

Online výuka angličtiny metodou Berlitz

Připojte se na internet a studujte online angličtinu. Berlitz kurzy angličtiny můžete absolvovat z domu díky připojení na internet. Ušetřete čas a studujte pohodlně. 
více informací

Online kurzy němčiny

Připojte se na internet a studujte němčinu online. Berlitz online kurzy němčiny můžete absolvovat z domu díky připojení na internet. Ušetříte čas a studujete pohodlně. 
více informací

Firemní kurzy francouzštiny

Orientuje se Vaše firma na francouzský trh? Zaveďte firemní kurzy francouzštiny a nabídněte je svým zaměstnancům jako benefit! 
více informací

Angličtina pro děti v jazykové škole Berlitz

Zajímáte se o kurzy angličtiny pro děti? Vyzkoušejte kurzy angličtiny a jazykové tábory pro děti u jazykové školy Berlitz! Nabízíme výuku angličtiny pro děti již od 4 let! 
více informací

Akční sleva na kombinovanou výuku angličtiny

Potřebujete se dokonalit v angličtině, ale nedostatek času vám brání? Vyzkoušejte online výuku angličtiny v kombinaci s telefonickými lekcemi. Nyní v akčním balíčku za zvýhodněnou cenu! 
více informací

Individuální kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz

Zajímáte se o kurzy angličtiny? Vyzkoušejte kurzy angličtiny u jazykové školy Berlitz! Nabízíme individuální (soukromé) kurzy angličtiny v jazykové škole, v kanceláři, u vás doma nebo online kurzy angličtiny. 
více informací

Soft skills kurzy v centru vzdělávání manažerů Berliz

Zajímáte se manažerské kurzy soft skills? Vyzkoušejte kurzy soft skills v centru vzdělávání manažerů Berlitz! Nabízíme výuku manažerů u vás ve firmě, na firemních školení nebo kdekoliv si zvolíte! 
více informací

Online kurzy španělštiny

Mluvte španělsky, než odletíte na dovolenou. S Berlitz online kurzy studujete kdekoliv a kdykoliv! 
více informací

Online kurzy francouzštiny

Naučte se do léta francouzsky pomocí online kurzů francouzštiny. Naprostá časová flexibilita a přizpůsobení výuky podle vašeho přání. 
více informací

Rezervujte si místo na dětský jazykový tábor včas

Chcete dopřát svým dětem během letních prázdnin zábavu a radovánky, ale záleží vám i na jejich vzdělání? Jazykové tábory Berlitz jsou ideálním místem pro dovádění vašich dětí, ale zároveň jim pomohou zdokonalit se v cizím jazyce. 
více informací

[1]
 
Zavřete okno