Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Berlitz

Manažerské kurzy komunikačních dovedností

Komunikační dovednosti jsou často rozhodujícím faktorem pro úspěch obchodního jednání, schůzky nebo přijímacího pohovoru. Pokud cítíte, že v této oblasti máte jisté rezervy, jsou pro Vás manažerské kurzy komunikačních dovedností jako stvořené.  Naše tělo neustále komunikuje a vysílá svému okolí zprávu o tom, co si doopravdy myslíme.

Manažerské semináře komunikačních dovedností vás naučí mít tyto stavy dokonale pod kontrolou a využívat je ve Váš prospěch. Díky nim si osvojíte tzv. soft skills a další důležité sociální dovednosti, které budou sloužit jako odrazový můstek pro váš budoucí úspěch v kariéře i osobním životě.

Centrum vzdělávání manažerů Berlitz nabízí tyto manažerské kurzy komunikačních dovedností:

Mezinárodní meetingy vedoucích pracovníků

Díky tomuto manažerskému školení se Vaši zaměstnanci naučí rozlišovat různé typy jednání, zvyšovat jejich efektivnost prostřednictvím objemnějšího toku informací, generovat zisk ze skupinové dynamiky v multikulturním prostředí a jejich možné interakce. A především si zdokonalí své prezentační dovednosti jak v češtině, tak v angličtině.
Podrobnosti o tomto manažerském kurzu »

Úspěšná prezentace na mezinárodní úrovni

Toto manažerské školení si klade za cíl vypozorovat slabiny účastníků během prezentace, a tyto následně odstranit. Vaši zaměstnanci a manažeři si díky němu osvojí  schopnost navrhnout a připravit prezentaci, uspokojit očekávání posluchačů a výrazně zlepší svou specializovanou slovní zásobu a jazykové konstrukce při prezentacích v češtině i angličtině.
Podrobnosti o tomto manažerském školení »

Vyjednávání na mezinárodní úrovni

Tento manažerský kurz je zaměřen na porozumění a osvojení strategií a postupů úspěšného vyjednávání. Vaši zaměstnanci se během tohoto školení naučí vést vyjednávání objektivním způsobem a vyhodnocovat rizika. Získají schopnost formálně zvládnout vyjednávací postupy a nástroje k rozluštění přístupů vašich protivníků nejen v češtině, ale i v angličtině.
Podrobnosti o tomto školení manažerů »

Manažerské kurzy komunikačních dovedností Berlitz se Vám vyplatí!

Vyprovokujeme Vás nebo Vaše zaměstnance k maximálním výkonům. Poodhalíme Vám skryté možnosti Vašich komunikačních dovedností! Po absolvování našeho školení pro manažery nabudete nový stupeň sebedůvěry v jednání nejen s obchodními partnery.

Zajímáte se o manažerská školení komunikačních dovedností?

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a zašleme Vám cenovou nabídku.