Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Berlitz

Global leadership training je základem úspěšných obchodních jednání 

Moderní doba má jak na vedoucí pracovníky, tak i na zaměstnance vysoké nároky. Již dávno nestačí mít pouze dobré znalosti, v dnešním konkurenčním světě je čím dál více pozornosti věnováno schopnosti komunikace, vedení a organizování, které se ale přirozeně tvoří až po několika letech praxe. Využijte skvělé nabídky vzdělávacího centra Berlitz a využijte špičkových školení Global Leadership Training, která vás během jediného dne naučí jak profesionálně vést obchodní jednání, jak řídit projekty nebo výrazně vylepšit vaše komunikační dovednosti.


 

Global Leadership Training pro nové vůdce zítřka

Globální vzdělávací centrum Berlitz pro vás připravil nové typy kurzů zaměřené na rozvoj soft skills a dalších sociálních dovedností, díky kterým vám Global Leadership Training pomůže vstoupit do světa úspěšných prezentací, jednání, schůzek a strategického jednání. Nabízíme vám kurzy zaměřené na:

·         Komunikační dovednosti

·         Business Leadership

·         Mezikulturní školení

·         Půldenní semináře

Global Leadership Training semináře jsou vedeny krátce a příjemně s přesně vymezeným cílem, kterým jsou vaše nové znalosti a postřehy nezbytné pro zvládání pracovních požadavků. Během pouhých čtyř hodin tak získáte zkušenosti, které jsou nezbytné pro ty nejlepší obchodní výsledky.

V rámci firemního vzdělávání vám nabízíme jedinečnou možnost přizpůsobit si obsah jednotlivých workshopů a seminářů vašim konkrétním požadavkům podle oboru podnikání.

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvíme si osobní schůzku, na které se dozvíte více o našich programech a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.