Jazykové kurzy Děti + Mládež Global Leadership Training Překladatelské služby Společnost Berlitz Nákup online
 
Kids + Teens World

Jazykové tábory - to nejlepší pro vaše dítě

Nejlepší investice do budoucnosti, je ta do vzdělání. Jazyková škola Berlitz s nejdelší tradicí vám proto nabízí jedinečné jazykové tábory organizované v souladu s programem nejúspěšnějších cizojazyčných táborů pro děti. Program Summer Kids Camp je určený pro děti ve věku od 7 do 16 let, nezávisle na úrovni jejich jazykové znalosti. Je to ten nejlepší způsob jak se děti mohou zábavnou formou výrazně zlepšit ve znalostech cizího jazyka.  Skvělým způsobem jak děti naučit cizímu jazyku jsou i naše jazykové programy pro děti a mládež.

Jaké výhody jazykové tábory nabízejí?

  • Kombinace aktivní výuky cizího jazyka a sportovních a společenských aktivit.
  • Bydlení v idylickém prostředí, daleko od hluku města.
  • Cizí jazyk se vyučuje přirozeně prostřednictvím konverzace s vyškolenými rodilými mluvčími, kteří se specializují na práci sdětmi a mají kurz první pomoci.
  • Velká odlišnost od klasické školní výuky, důraz je kladen především na konverzaci.
  • Podpora spontánnosti používání cizího jazyka.
  • Práce v malých skupinkách s dostatkem prostoru pro každé dítě.
  • Vhodné pro všechny úrovně jazykových znalostí.

Jazykové tábory plné zábavy i poučení

Jazykové tábory jsou jedinečným způsobem, jak se děti mezi hraním fotbalu, jízdou na kole nebo cvičením zumby nenuceně naučí nová slovíčka, rozmluví se a celkově rozšíří znalosti daného jazyka. Každá ze skupin pracuje podle speciálního plánu tak, aby každé dítě získalo co nejvíce. Jazykové tábory stejně tak jako výuka jazyků v zahraničí dosahují skvělých výsledků zábavnou formou.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací! Rádi vám poradíme i ohledně dalších produktů z naší nabídky jako je výuka cizích jazyků nebo stále oblíbenější komunikační dovednosti.